листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ODLUKI OD SOBRANIE 01.10.2020


ODLUKI SOBRANIE 01.10.2020.pdf

Објавено на: 02.10.2020 09:33:12
Документ БР.: DOC_12283-131/2020
Урнек: Други одлуки од собрание