листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно Акционерско Собрание за 2019 година


1_DS Smith_Javen povik za Godisno Sobranie za 2019.pdf

Објавено на: 09.10.2020 09:50:21
Документ БР.: DOC_10109-137/2020
Урнек: Јавен повик за собрание