листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Годишно Собрание за 2019 година


3_Predlog Odluki.pdf

Објавено на: 09.10.2020 09:50:24
Документ БР.: DOC_13285-184/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери