листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирана годишна за 2019 година

Ревизорско мислење Годишен извештај за работењето

 


3_Годишна сметка за 2019-Поднесена во ЦРМ.pdf
3_Revizorsko Mislenje - Godisen izvestaj za rabotenjeto - Finansiski izvestai.pdf

Објавено на: 09.10.2020 14:10:36
Документ БР.: DOC_12304-97/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи