листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2020-30.09.2020-Макстил АД Скопје


9-19 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2020.xls

Објавено на: 27.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_12298-17/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.