листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период јануари-септември 2020 година


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-09.2020.xls

Објавено на: 27.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_12298-18/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.