листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01.01-30.09.2020


Биланс на успех 01.01-30.09.2020.xlsx

Објавено на: 29.10.2020 15:15:17
Документ БР.: DOC_12298-52/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.