листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


9 Месечно известување - Пекабеско ад - 2020 - Konsolidiran.xls

Објавено на: 29.10.2020 15:02:53
Документ БР.: DOC_12298-50/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.