листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар за остварените резултати за период јануари-септември 2020


2020 септември коментар за остварените резултати Oхридска Банка.doc

Објавено на: 29.10.2020 15:24:52
Документ БР.: DOC_10191-643/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации