листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran Bilans na uspeh za period od 01.01-30.09.2020


01.01-30.09.2020kon..xlsx

Објавено на: 02.11.2020 14:12:33
Документ БР.: DOC_12298-86/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.