листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01,01.2020.-30,09,2020


30.09.2020.xlsx

Објавено на: 02.11.2020 16:06:54
Документ БР.: DOC_12298-100/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.