листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери одржано 12.11.2020 година за завршна сметка 2019 година


Одлуки од Собрание 12.11.2020.pdf

Објавено на: 13.11.2020 09:16:40
Документ БР.: DOC_12283-142/2020
Урнек: Други одлуки од собрание