листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2020


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2020.doc

Објавено на: 13.11.2020 14:34:53
Документ БР.: DOC_10191-699/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации