листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2020 година


Неревидиран консолидиран биланс на успех 30.09.2020.xlsx

Објавено на: 16.11.2020 09:15:31
Документ БР.: DOC_12298-118/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.