листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2020


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2020f.xlsx

Објавено на: 16.11.2020 14:40:23
Документ БР.: DOC_12298-120/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.