листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Известување за зделка со заинтересирана страна


Известување за зделка со заинтересирана страна 2020_2.doc
Известување за зделка со заинтересирана страна 2020_1.doc

Објавено на: 11.12.2020 14:14:22
Документ БР.: DOC_26453-17/2020
Урнек: Зделка со заинтересирана страна