листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:


Информација за измена во органот на управување  во РЖ Институт АД Скопје


Информација за отповикување на Извршен член.doc

Објавено на: 23.12.2020 14:10:40
Документ БР.: DOC_12285-54/2020
Урнек: Измени во органи на управување