листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за Одлука за назначување на овластено лице за контакт со инвеститори


Одлука за назначување на овластено лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 23.12.2020 14:10:40
Документ БР.: DOC_10191-738/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации