листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за назначување лице овластено за контакт со инвеститори


одлука за назначување лице овластено за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 24.12.2020 15:53:02
Документ БР.: DOC_10191-740/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации