листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за именување на лице за контакт со инвеститори


Одлука за именување на лице овластено за контакт со инвеститорите.pdf

Објавено на: 28.12.2020 15:55:04
Документ БР.: DOC_10191-744/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации