листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори Емилија Стојановска тел. за контакт 070/394-476 маил адреса: emilijas@evropa.com.mk


Лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 29.12.2020 15:16:56
Документ БР.: DOC_10191-748/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации