листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори - Филип Мишевски

телефон за контакт  - 075/426-465

email:  f.mise@metropol-ohrid.com.mk


Лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 31.12.2020 10:18:29
Документ БР.: DOC_10191-755/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации