листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори- Лидија Трајковиќ

тел за контакт: 075/226-579

e-mail:  l.trajkovic@fersped.com.mk

 


Лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 31.12.2020 11:30:59
Документ БР.: DOC_10191-758/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации