листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Каландар на настани 2021 - Вабтек МЗТ АД, Скопје

Лице за контакт со инвеститори


Календар на настани 2021 Вабтек МЗТ АД Скопје.pdf
Одлука за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 25.01.2021 15:37:08
Документ БР.: DOC_10191-53/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации