листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука од Надзорен одбор за назначување на лице за контакт со инвеститори за ВВ ТИКВЕШ

податоци за контакт со лицето назначено:

kastriot.arifi@tikves.com.mk

mob. +38970 37 11 62

 

 

 


Одлука за назначување за лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 28.01.2021 14:10:36
Документ БР.: DOC_10191-77/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации