листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

mail:vdzimrevska@gmail.com

tel:023111979


одлука за именување на лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 05.02.2021 14:30:46
Документ БР.: DOC_10191-116/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации