листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestuvanje za steknuvanje akcii na clen na odbor


izvestuvanje.akcii.pdf

Објавено на: 10.02.2021 14:18:04
Документ БР.: DOC_10191-122/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации