листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                               Согласно Глава 6 од правилникот за котација го објавуваме следнов финансов извештај

                                               -Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14) (2) (3).xls

Објавено на: 16.02.2021 14:48:14
Документ БР.: DOC_26445-7/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.