листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon fin. izvestai za 2020 g Makpromet konsolidirano


Obrazlozenie 31.12.2020 konsolidiran.docx

Објавено на: 17.02.2021 14:10:29
Документ БР.: DOC_10191-130/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации