листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. 20- 31.12.20


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 12-2020.xlsx

Објавено на: 23.02.2021 14:10:35
Документ БР.: DOC_26445-10/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.