листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИОТ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА ПЕРИОД 01.01.-31.12.2020 ГОД.


Образложение 01.01-31.12.2020.doc

Објавено на: 26.02.2021 09:29:08
Документ БР.: DOC_10191-170/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации