листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештај за период 01.01 - 31.12.2020 година


Неревидирани фин.извештаи 31.12.2020.xls

Објавено на: 26.02.2021 14:15:52
Документ БР.: DOC_26445-39/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.