листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишни неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за 2020 година за период од 01.01.2020 до 31.12.2020 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Годишни неревидирани ,неконсолидирани финансиски извештаи 2020(1).xls

Објавено на: 26.02.2021 14:15:52
Документ БР.: DOC_26445-40/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.