листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација за постигнатите резултати на Уготур АД Скопје за период 01.01.-31.12.2020г.


образложение 01.01.-31.12.2020.pdf

Објавено на: 26.02.2021 14:10:52
Документ БР.: DOC_10191-180/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации