листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

OBRAZLOZENIE OD REZULTATITE OD RABOTENJETO OD 01.01-31.12.2020


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2020 do 31.12.2020.docx

Објавено на: 26.02.2021 14:15:52
Документ БР.: DOC_10191-190/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации