листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за период 01.01.2020-31.12.2020


АГРОМЕХАНИКА трговски друштва 2200 26.02.2021.xls

Објавено на: 01.03.2021 09:22:09
Документ БР.: DOC_26445-55/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.