листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Фин. рез. 01,01,-31,12,2020


12 Мес. извест.2020- АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 01.03.2021 08:50:00
Документ БР.: DOC_26445-53/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.