листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Finansiski izvestaii 2020


Финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 Finalno.xlsx

Објавено на: 01.03.2021 14:43:28
Документ БР.: DOC_26445-72/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.