листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани посебни финансиски извештаи заклучно со 31.12.2020 година


FI REPLEK AD 01.01-31.12.2020 posebni.xlsx

Објавено на: 01.03.2021 16:20:39
Документ БР.: DOC_26445-81/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.