листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за Годишно собрание на акционери на АЛКАЛОИД АД Скопје на 5 Април 2021 година


Материјали за Годишно собрание на акционери на АЛКАЛОИД АД Скопје на 5 Април 2021 година.pdf

Објавено на: 05.03.2021 09:00:20
Документ БР.: DOC_13285-19/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери