листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон поединечните неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2020 - 31.12.2020


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ - 12М 2020 поединечни.pdf

Објавено на: 05.03.2021 14:04:54
Документ БР.: DOC_10191-235/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации