листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, консолидираните Финансиски извештаи за 2020 година.


Obrazlozhenie_DS ADING konsolidiran_31.12.2020.pdf

Објавено на: 05.03.2021 14:48:41
Документ БР.: DOC_10191-236/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации