листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6, член 42 од правилата за котација известуваме за следното:

Охридска Банка АД по усвојување од Органите на банката го објави развојниот план и деловната политика со финансиски план за периодот 2021-2025 година на 04.12.2020 година.

Објавениот финансиски план нема измени и дополнувања.

Објавено на: 08.03.2021 14:18:30
Документ БР.: DOC_10191-238/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации