листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

PELISTERKA-Obrazlozenie kon nerevidiranite finansiski izvestai 31.12.2020


Berza-Obrazlozenie kon finansiskite 31.12.2020izvestai.pdf

Објавено на: 12.03.2021 15:28:26
Документ БР.: DOC_10191-247/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации