листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварени резултати

Вабтек МЗТ АД, Скопје

01.01-31.12.2020 година


Образложение кон остварени резултати 01.01.- 31.12.2020.pdf

Објавено на: 15.03.2021 14:54:57
Документ БР.: DOC_10191-254/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации