листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestaj za finansiskite rezultati na RIK SILEKS AD, konsolidirano za 2020 godina.


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОНСОЛИДИРАНО 2020g.docx

Објавено на: 19.03.2021 14:10:59
Документ БР.: DOC_10191-259/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации