листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Консолидирано образложение за работењето на АД „Грозд“ Струмица од 01.01.-31.12.2020


Образложение Берза.pdf

Објавено на: 22.03.2021 09:00:09
Документ БР.: DOC_10191-262/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации