листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на Макпромет АД Штип


Povik za Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 22.03.2021 09:48:09
Документ БР.: DOC_10109-13/2021
Урнек: Јавен повик за собрание