листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Konsolidirani nerevidirani finansiski izvestai 01.01-31.12.2020


PELISTERKA AD-KONSOLIDIRANI NEREVIDIRANI IZVESTAI-31.12.2020.xlsx

Објавено на: 22.03.2021 14:06:54
Документ БР.: DOC_26445-106/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.