листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ, КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ  01.01.-31.12.2020


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ.docx

Објавено на: 22.03.2021 14:09:29
Документ БР.: DOC_10191-264/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации